Dne 11.9.2019 bude knihovna z provoznich duvodu zavrena.

Milé čtenářky a čtenáři,

dnes dorazila "podzimní" dávka  nových knih z naší pověřené knihovny, nabídku najdete  v základní nabídce na "ON-LINE katalog" a vybírejte....novinky jsou jako vždy na začátku první stránky katalogu Wink

Říjnová novinka -  především pro rodiče a budoucí studenty víceletých gymnázií máme v naší knihovně k zapůjčení:

TESTY Z MATEMATIKY 2018  PRO ŽÁKY 5. A 7. TŘÍD ZŠ

více informací najdete v MENU - ON-LINE katalog

OBRÁZEK : pozor.jpgOBRÁZEK : sova.jpg

MILÝ ZÁJEMCI O OBALOVANÍ UČEBNIC, KNIH, SEŠITŮ…..

Vzhledem k začátku školního roku, vám nabízím možnost donést učebnice k obalení do knihovny také

ve čtvrtek 13.9.20018 v době mezi 16 – 18 hodinou,

pokud se vám hodí jiný den nebo hodina, využijte prosím

MT 608703002, určitě se domluvíme

OBRÁZEK : emoji.png

Těším se na vás!

4.8.2018

Milé čtenářky 50+ (nejen vy Smile), konečně je tady něco pro vás!!!! Od měsíce srpna jsem pro vás připravila novinku v podobě časopisu:

OBRÁZEK : bavi_me_zit.jpg

Každý měsíc na vás bude čekat nové číslo se spoustou zajímavých článků,nápadů, rad a inspirací.

Přijďte si... do příjemného chládku naší knihovny... odpočinout a potěšit svojí duši. Smile

OBRÁZEK : upoutavkaobal_male_moment.jpg

24.5.2018

V on-line katalogu jsme pro vás připravili pár nových knih na měsíc květen.....základní nabídka "ON-LINE katalog".....novinky jsou na začátku první stránky katalogu.

19.4.2018

Dnes jsme pro vás připravili malý on-line katalog z nejnovějších knih poskytnutých naší pověřenou knihovnou...rozklikněte si prosím v základní nabídce na "ON-LINE katalog" a vybírejte....knížky jsou úplně nové...voňavé a zajímavé.

Během měsíce dubna došlo v naší knihovně ke změně knihovníka a tak se na vaší návštevu každou středu mezi 15:00 - 17:00 těší nová knihovnice Světla Šimková.Smile